Co można kupić na Dzień Mamy? Serduszko!

To już czas, aby zastanowić się, co można kupić na dzień mamy – aby naprawdę ją uszczęśliwić. Z chęcią pomożemy w znalezieniu odpowiedzi. Prezentowane ażurowe serduszko jest strzałem w dziesiątkę, bo ma w sobie wszystko, czego można oczekiwać od upominku tego rodzaju – wyjątkowość, estetykę i jakość. Dostępny w dwóch wzorach – niebieskim i czerwonym.

Warto zwrócić uwagę już na sam materiał, z którego proponowany podarunek na Dzień Matki jest wykonany – sklejka brzozowa jest znana ze swojej nieprzeciętnej trwałości. To sprawi, że podarujesz mamie coś, co będzie ją cieszyć przez długie lata. Takie magnesy to ponadczasowa pamiątka, która będzie przypominać o Twojej miłości i dozgonnej wdzięczności za cały trud wykonania.

Nie bez znaczenia jest też niezwykle niska cena upominku. To sprawia, że każde dziecko ma możliwość podarowania mamie coś unikatowego, bez rozbijania wszystkich swoich oszczędności. 26 maja zbliża się wielkimi krokami, nie czekaj na ostatnią chwilę ze złożeniem zamówienia! Pamiętaj też, że w razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

co zrobić na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 7,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.