Co można kupić mamie na Dzień Matki?

Czy zacząłeś się już zastanawiać, co można kupić mamie na dzień matki? Odpowiedź może brzmieć różnie – w zależności od gustu mamy, czy budżetu. Są jednak takie prezenty, które ucieszą każdą mamę i które są przystępne dla kieszeni każdego dziecka – jak oferowana przez nas drewniana zawieszka. To dopracowana w każdym calu propozycja, wykonana z wysokiej klasy sklejki brzozowej. Zachwyca kolorami i jakością, a mamę wzruszy swoim wyjątkowym charakterem.

Prezentowana zawieszka może już sama w sobie stanowić świetny prezent, ale będzie też fajnym dodatkiem do większego upominku – kwiatu doniczkowego, czy ulubionego wina. Masz do wyboru kilka wersji kolorystycznych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podarunek na Dzień Matki będzie świetnie dopasowany do tego, co Twoja mama lubi najbardziej. Dodatkowo warto zauważyć, że atrakcyjna cena produktu obejmuje również sznurek dedykowany dla zawieszki.

Inne ważne podkreślenia cechy tego podarunku z drewna to wysokiej jakości nadruk, wysoka wytrzymałość, czy też dopracowanie wykończenia – na powierzchni sklejki nie znajdziesz żadnych przypaleń, przez co prezentuje się niezwykle elegancko. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej prezentowej inspiracji przed Dniem Matki! Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych.

co można dać mamie na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,5 x 6,5 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.