Co można dać na Dzień Matki? Koniczynkę!

W maju wszyscy zastanawiamy się, co można dać na dzień matki – aby naprawdę się ucieszyła i miała pamiątkę na długo. Również w przedszkolach i szkołach są podejmowane różne inicjatywy na Dzień Mamy, aby jeszcze bardziej uświetnić tę okazję. Jeśli jesteś osobą odpowiedzialną za organizacją prezentów na 26 maja – trafiłeś idealnie, bo ta zawieszka do szkoły stanowi znakomity wybór. Nie tylko jest bardzo ładna i dopasowana do okoliczności, ale też dostępna w bardzo przystępnej cenie – co stanowi jej duży atut.

Gustowny upominek na Dzień Matki wcale nie musi kosztować majątku, a prezentowany drobiazg ze sklejki brzozowej jest tego najlepszym dowodem. Choć kosztuje naprawdę niewiele, to może zrobić wielkie wrażenie na każdej mamie. Optymalna grubość zawieszki w połączeniu z wysokiej jakości nadrukiem i idealnie dopasowanym motywem graficznym oraz życzeniami – to zestaw zalet, które pomogą wyrazić miłość i wdzięczność względem każdej mamy.

Warto zdecydować się na złożenie zamówienia na Dzień Matki nie czekając na ostatnią chwilę, aby bez stresu przygotować się do tej uroczystości i nie zawieść mamy. Zachęcamy do zakupu już dzisiaj!

co dać na dzień matki

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 7,0 x 7,0 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.