Co kupić na Dzień Mamy? Piękną zawieszkę!

Jeśli szukasz inspirującego pomysłu na prezent na Dzień Matki – nie mogłeś trafić lepiej! Ta drewniana zawieszka ze sznurkiem dla mamy zostawia w tyle wszystkie inne inspiracje prezentowe, bo jest z kolorowym nadrukiem, oryginalna, pięknie wykonana i naprawdę wzruszająca.

Jej kształt i wymiary – koło 6 cm zostały tak pomyślane, aby stanowić gotową dekorację w dowolnym miejscu domu i nie tylko. Jedynie wyobraźnia jest tym, co ogranicza w wykorzystaniu tej uroczej pamiątki. Będzie wyglądać tak samo ładnie, jako zawieszka na lusterku w samochodzie, co ozdoba na firance. Twoja Mama na pewno zrobi z niej uroczy pożytek!

Nie musisz więc dłużej zastanawiać się, co kupić dla mamy – skoro tutaj w niezwykle atrakcyjnej cenie dostaniesz dokładnie to, czego szukasz. Piękne wykonanie na sklejce brzozowej o grubości 3 mm daje pewność również co do trwałości upominku. Będzie cieszył Twoją mamę nie tylko w nadchodzące święto, ale też przez długie, wspaniałe lata. Zaskocz więc ukochaną mamę i bądź przygotowany na 26 maja, składając zamówienie na tą uroczą zawieszkę już teraz. Serdecznie zapraszamy!

co na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 6,0 x 6,0 cm,
  • dołączony sznurek (20 cm) do upominku,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.