Co kupić mamie na Dzień Matki do szkoły?

Bardzo serdecznie zachęcamy do tego, by odpowiedzi na pytanie: co kupić mamie na dzień matki, nie szukać dalej niż niniejsza propozycja. Drewniane serce, choć skromne to bardzo urokliwe! Sprawi, że serce mamy na pewno się rozczuli. Pomaga przekazać uczucia dziecka w piękny i oryginalny sposób. Z naszej strony dbamy o wysoką jakość i niską cenę. Zadbamy też o możliwie, jak najszybszą wysyłkę – choć zachęcamy do tego, by decyzji o złożeniu zamówienia nie zostawiać na ostatnią chwilę.

26 maja już wkrótce! Magnes może się sprawdzić w 100% jako prezent na tę okazję, ale musi być tak uroczy jak prezentowane serce ze sklejki brzozowej. Bez skazy, przypaleń, za to ze wspaniałą przemyślaną grafiką i dokładnym wykonaniem – taka pamiątka na Dzień Matki zachwyci nie tylko mamę, ale i każdego, kto będzie miał okazję na nią zerknąć.

Gwarantujemy, że nawet po wielu latach od wręczenia – to serce z drewna będzie nadal ładnie się prezentować, a wręcz jeszcze bardziej szlachetnie niż teraz. Z czasem nabierze elegancji i będzie wypełnione jeszcze większą ilością wspomnień!

co kupić mamie na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 8,0 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.