Co dać mamie na Dzień Matki? Gołąbka!

Czy masz już pomysł na to, co dać mamie na dzień matki w tym roku? Służymy pomocą i gotową inspiracją! Ta urocza pamiątka na Dzień Matki w formie drewnianego magnesu na pewno trafi w gust Twojej mamy. Tym bardziej, że wszystko w tym upominku zostało pomyślane tak, aby się spodobać kochanym mamusiom i w piękny sposób wyrazić miłość dziecka.

Już sam kształt podarunku naprawdę ładnie komponuje się ze świętem obchodzonym w Polsce 26 maja – drewniany gołąbek przywodzi na myśl wyłącznie czułe i miłe skojarzenia. Ten magnes stanie się wyjątkową ozdobą każdej lodówki i możesz mieć pewność, że za każdym razem, gdy mama zerknie w jego stronę, zrobi się jej cieplej na sercu.

Z naszej strony zapewniamy o doskonałej jakości wykonania magnesu. Materiał, który został tutaj wykorzystany to sklejka brzozowa – znana ze swojej trwałości i solidności. Równie porządny jest sam nadruk. To wszystko dostępne w naprawdę niskiej cenie, na którą każde kochające dziecko może sobie pozwolić. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień, aby nie przegapić daty tego ważnego święta i być przygotowanym na Dzień Matki już teraz.

co dać mamie na dzień mamy

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary pamiątki: 8,0 x 6,5 cm,
  • z tyłu upominku przyklejony magnes,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie możesz kupić upominek?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.