Ciekawe winietki ślubne z podziękowaniem

Możesz je kupować osobno, ale po co – skoro w jednej cenie dostaniesz coś tak ładnego, jak ciekawe winietki ślubne z podziękowaniami dla gości. To oryginalny pomysł, który podbija serca narzeczonych. Skorzystaj również z tej gotowej inspiracji, aby za jednym zamachem cieszyć się podwójnymi profitami.

Z jednej strony te urocze, nietypowe winietki ślubne pomogą Ci ugościć wszystkich uczestników wesela przy stolikach w wygodny i we właściwy sposób. Z drugiej, są czymś więcej – pamiątką i podziękowaniem. Nawet po wielu latach drewniane wizytówki weselne obdarowanym gościom będą przypominać o tym wspaniałym wydarzeniu, w którym wzięli udział.

Zapewniamy, że te ciekawe winietki ślubne są wykonane z najwyższą starannością i troską o każdy szczegół projektu. Personalizacja czyni je wyjątkowymi, a dołączony woreczek ze sznurkiem zdejmuje Ci z barków również troskę o ich ładne zapakowanie i prezentację na weselnym stole. Zachęcamy do składania zamówień już dziś. Jesteśmy również do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań.

nietypowe winietki ślubne

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz nietypowe winietki ślubne?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.