Ciekawe winietki na wesele dla gości

Potrzebne Ci oryginalne winietki na wesele, które będą idealnie pasować do Twojej wymarzonej wizji ślubu? Mamy je! Co więcej, te ciekawe winietki na wesele, które chcemy Ci zaproponować nie tylko pomogą w elegancki sposób umiejscowić przy stołach Twoich gości, ale też będą od razu dla nich uroczym podziękowaniem – pamiątką.

Proponowane podziękowania drewniane z nadrukiem, będące równocześnie winietkami z personalizacją są bardzo estetycznym, jak i ekonomicznym wyborem. Z łatwością dopasujesz je do motywu wesela, a dzięki temu, że mają magnes w tylnej części – możesz mieć pewność, że będą cieszyć oko Twoich gości jeszcze przez długi czas po zakończeniu wesela, wzbudzając piękne i miłe wspomnienia!

Dbamy również o to, by oryginalne winietki na wesele naszego autorstwa spełniały wysokie wymagania nie tylko pod kątem wizualnym, ale też jakościowym. Stąd do ich wykonania wykorzystujemy wyłącznie sklejkę brzozową wysokiego gatunku, jak również dbamy i najwyższą jakość nadruku. Całość dostarczana razem z woreczkiem i sznureczkiem, aby wszystko było kompleksowo, jak należy i w jednej cenie.

oryginalne winietki na wesele

Informacje dotyczące produktu:

  • wymiary statuetki: 8,3 x 7,1 cm,
  • winietki z możliwością personalizacji,
  • element wyszlifowany – bez przypaleń,
  • wysokiej jakości jednostronny nadruk,
  • sklejka brzozowa o grubości 3 mm.

Gdzie kupisz winietki dla gości?

Chcesz kupić taniej? Wpisz w sklepie kod rabatowy „UZNANIE” i ciesz się niższą ceną.